Všetko prehľadne a jednoducho Login

Všetko prehľadne a jednoducho

13.3
2018
Miroslav Štrba

Bežecká trať: Zobrali sme to najrovnejšie, najrýchlejšie, najkrajšie osvetlené, najširšie a hlavne najviac viditeľné. Jednoducho preto, aby ste mali prehľad o tom, koľko metrov Vám chýba k občerstveniu, k funzóne, budete sa opäť tešiť na to miesto, kde viete, že je celý Váš podporný tím, kde sa nachádzajú Vaši priatelia - spolubežci, súperi a aby ste vedeli rýchlo zareagovať.

A všetci sa už budete tešiť na čestné kolo na tartanovej dráhe štadiónu na Štiavničkách.

 

 

Inline trať: Je to to isté iba s tým rozdielom, že účastníci na kolieskach budú mať svoj cieľ presne tam, kde vyštartujú, teda pri nákupnom centre Europa SC. Hlavne z bezpečnostných dôvodov, kedže vieme, že všetci budú zúrivo finišovať a za cieľovou čiarou im potrebujeme pripraviť veľkorysý priestor na dobrzdenie, čo na tartanovej dráhe na štadióne nevieme.

 

Minimaratón pre všetkých. Mladších aj starších, rýchlejších aj pomalších. So všetkými poctami pri dobiehaní a vyhlasovaní na atletickom štadióne, so spoločným štartom s bežcami kráľovskej disciplíny a s ohlušujúcim povzbudzovaním stoviek bežcov polmaratónu a polmaratónskych štafiet, ktorí budú ešte iba čakať na svoj štart.

 

Absolútna novinka - bežecké koridory. Pri každom ukončení bežeckého okruhu Vám dobrovoľníci podajú alebo priamo nasadia silikónový náramok na ruku. Tatko budete mať ešte lepší prehľad, v ktorom kole sa nachádzate a kedy už môžete odbočiť a zamieriť na štadión do cieľa. Nie že by sme nedôverovali Vašim hodinkám, ale aj preto, aby ste si od nás na pamiatku odniesli ešte o tento kúsok viac. Všetky náramky Vám ostávajú, nemusíte ich vracať.

Polmaratónci si tak vyzbierajú náramky tri, každý inej farby. Maratónci si to užijú dvakrát a majú šesť náramkov, to im hádam vydrží celý rok až do júna nasledujúceho roku :)

 

Občerstvovacie stanice = občerstvovacia stanica.

Bude jedna na jendom mieste. Prehľadne rozmiestnená, široká, dlhá s množstvom dobrovoľníkov, ktorí Vám podajú všetko, čo budete potrebovať. Na svojej ceste za vytúženým cieľom Vás takto skutočne nič neprekvapí.

kategórie